Rekomendacijos

PASIŪLYKITE

Pasiūlykite savo turtą ir mes padėsime Jums jį parduoti arba išnuomuoti.

NAUJAUSI

Rekomendacijos

Įsigyjant būstą teko kreiptis rekomendacijų į pažįstamus, kurie ir rekomendavo Manfredą. Taip ir pasirinkau. Į visus kilusius klausimus man buvo atsakyta, plačiai papasakota kas ir kaip vyksta perkant būtą su banko būsto paskola. Už atsidavimą darbui ir visišką jo išmanymą, geranoriškumą klientui vienareikšmiškai rekomenduoju Manfredą. Ačiū ir sėkmės plėtojant verslą!


Manfredą rekomendavo man facebook vartotojai, man paklausius apie gerą brokerį Šiauliuose. Todėl aš kreipiausi į būtent jį. Bendradarbiavimu esu labai patenkinta, rezultatas viršijo visus pradinius lūkeščius. Butas buvo parduotas labai greitai ir už geresnę kainą, nei kainų vidurkis šiame rajone. Visi mano pageidavimai ir prašymai taip pat buvo įvykdyti. Bendradarbiavimas buvo geras, malonus, efektyvus ir profesionalus.

Aš nuoširdžiai rekomenduoju šį nekilnojamojo turto brokerį ir dėkoju už profesionaliai suteiktas paslaugas.


Manfredas man talkino išnuomojant mano turimą namą. Konsultacijos metu man buvo pateikta visapusiška rinkos analizė, bei argumentuoti ir konstruktyvūs patarimai mano individualiam atvejui.
Susidariau nuomonę, kad tai pakankamai patirties, įdirbio ir žinių turintis profesionalas. Darbas su šiuo žmogumi buvo grįstas abipusės pagarbos.
 
Esu patenkinta jo darbo rezultatu, todėl rekomenduosiu jį savo draugams ir ateityje, prireikus tokio specialisto paslaugų.


Rekomenduoju Manfredą kaip nekilnojamo turto brokerį, visiems norintiems išpildyti savo norus parduodant būstą ar perkantiems sekantį. Manfredas atsižvelgė į visus mano pageidavimus, siekius, visada maloniai bendravo ir perduodavo naujienas, taip pat pasiūlydavo naudingesnius pakeitimus skelbime. Niekada nesakė neįmanoma. .


Manfredas Žaliauskas yra dalykiškas NT specialistas, buvo malonu turėti su juo reikalų. Matosi, kad domisi tuo, ką daro, seka rinką, turi sklandžiam sandorio įgyvendinimui reikalingus kontaktus. Dirbo sąžiningai ir profesionaliai, nesistengė dirbtinai numušti kainos ar įkyriai piršti savo nuomonės. Į iškilusius klausimus atsakydavo greitai ir kompetetingai. Mūsų butą pardavė labai greitai ir už optimalią kainą. Linkiu jam sėkmės ir rekomenduosiu saviems!


Ačiū, Manfredui, už nuoširdžiai ir profesionaliai atliktą darbą. Kiekviename žingsnyje buvo suteikta pagalba, patarimai bei sprendimai į iškilusias dilemas. Esu labai patenkinta Jūsų darbu, nes viskas vyko sklandžiai, greitai, sąžiningai. Buvo atsakyta į visus iškilusius klausimus. Būtinai rekomenduoju ir rekomenduosiu savo draugams ir pažįstamiems, kurie nori greitai ir už gerą kainą parduoti savo nekilnojamą turtą. Ačiū Jums!


Apie pusę metų bandėme parduoti savo namą užmiestyje patys - nepavyko. Pamatėm Žaliauskų nekilnojamojo turto reklamą internete, pajuokavom, kad čia Dievo ženklas ir paskambinom brokeriui. Po 2 savaičių jau pildėm pardavimo pardavimo dokumentus! Ačiū!


Didelis ačiū Jūsų agentūrai. Esame labai patenkinti atliktu darbu. Pardavėme ne vieną būstą su Jūsų agentūra. Pardavimai vyksta greitai, esame patenkinti ir kaina ir smagu bendradarbiauti su žmonėmis, kurie žino savo darbą, moka bendrauti su klientais. Tikrai rekomenduočiau šią agentūrą. Ačiū!


UAB “Vagos prekyba” su UAB “Žaliauskai“ nekilnojamojo turto biuru dirbame jau nuo 2011 m. Pasirinkę šią nekilnojamojo turto įmonę, gailėtis neteko. Brokerio Manfredo Žaliausko atliktas darbas parduodant patalpas Šiauliuose viršijo mūsų lūkesčius. Nuoširdus ir malonus bendravimas, profesionaliai atliekamas darbas, atsakingas požiūris į klientą, kantrus ir atsidavęs savo srities specialistas. Labai džiaugiamės mūsų partneryste jau ne vienerius metus ir nedvejodami rekomenduojame UAB „Žaliauskai“ nekilnojamojo turto biurą su Manfredu Žaliausku priešakyje ir kitiems.


Į Žaliauskų nekilnojamojo turto biurą ir brokerį M. Žaliauską dėl buto pardavimo/pirkimo kreipiausi kelių draugų paraginta.
Rekomendacija pasitvirtino 100 %: M.Žaliauskas reikalus tvarkė operatyviai, kompetentingai, bendravo ramiai ir maloniai.
Didžiulis darbas, kuriam neturėjau nei laiko, nei kompetencijos, buvo patikimose rankose. Sandėriai įvyko greitai ir lengvai, už ką esu labai dėkinga.