Rekomendacijos

PASIŪLYKITE

Pasiūlykite savo turtą ir mes padėsime Jums jį parduoti arba išnuomuoti.

NAUJAUSI

Rekomendacijos

Man labai pasisekė, kad sutikau brokerę Eglę. Tai labai profesionali ir savo darbą išmananti brokerė, be to labai atsakinga ir pareiginga. Nereikėjo niekuo rūpintis, tik patikėti pardavimą Eglei. Ji per 1,5 mėn. pardavė žemes sklypą, ko nesugebėjo parduoti kiti agentai per 3 metus.Jeigu dar reikės ką parduoti, tai kreipsiuosi tik į Žaliauskų nekilnojamo turto brokerę Eglę. Labai ačiū.


Kilus planui parduoti savo butą Šiauliuose, kreipiausi į savo brokerę Eglę Garuolienę. Mes bendravome keletą metų, kol aš apsisprendžiau parduoti turtą.
Ponia Eglė visada buvo labai atidi ir daug man padėjo. Lapkričio 2017 mes pradėjome dirbti. Eglė padarė puikias nuotraukas ir paskelbė pardavimą. 2018 01 16 atsirado interesantė, o 02 08 pardavimas buvo atliktas. Jokių problemų ir nesklandumų nebuvo.
Ponia Eglė dirba labai profesionaliai, kompetetingai, maloniai ir greitai. Kaip matau, pirkėja irgi labai patenkinta.
Aš nuoširdžiai rekomenduoju kreiptis į brokerę Eglę Garuolienę: Jūsų problemos bus išspręstos be jokio galvos skausmo.


Su nekilnojamo turto agente, dirbančia Žaliauskų Nekilnojamo Turto Agentūroje, teko bendrauti keletą pastarųjų metų norint parduoti žemės sklypus Šiauliuose.
Norėčiau padėkoti už tikrai profesionaliai atliktą darbą, žmogiškumą, lankstumą priimant sprendimus.
Linkiu kuo didžiausios sėkmės tolimesniame darbe.


Aš, Elena, prieš keletą mėnesių nusprendusi parduoti savo nekilnojamą turtą, kreipiausi į Žaliauskų nekilnojamo biuro agentūros atstovę Eglę Garuolienę. Nuo pat mūsų pirmo susitikimo ji buvo labai profesionali ir kompetetinga, išaiškino esamus įstatymus bei terminus. Kaip nekilnojamo turto brokerė ji pasižymi labai geru strateginiu mąstymu, sugebėjimu operatyviai priimti sprendimus, susijusius su nekilnojamu turto pardavimu, organizaciniais klausimais, abiems pusėms priimtinu būdu tvarkant nuo pradžios iki pardavimo galo visus dokumentus.

Eglė kaip asmuo yra labai profesionali ir labai atsakinga savo srities specialistė.
Šią agentę rekomenduočiau bet kuriam asmeniui kaip patikimą, profesionalę turto agentę. Ji puikiai atliks Jums reikalingas paslaugas, parduodant nekilnojamą turtą bei suderins visas konsultacijas ir komunikacijas pagal kliento poreikius.
 


Aš, būdama senyvo amžiaus žmogus, ieškojau patikimos nekilnojamojo turoto kompanijos ir keletas žmonių man rekomendavo Žaliauskų biuro darbuotoja Eglę Garuolienę, kuri mane konsultavo sodybos pardavimo klausimais.
Ji buvo labai supratinga ir maloni, profesionali savo srities žinovė, aš už tai be galo esu jai dėkinga ir galiu bet kuriam asmeniui rekomenduoti Eglę kaip nuoširdų žmogų bei savo srities žinovę.


Esame labai patenkinti Gerb. Eglės Garuolienės darbu ir gautu rezultatu. Buvo malonu bedradarbiauti su atsakinga ir darbą išmanančia brokere. Visiems rekomenduojame! Sėkmė darbuose!


Norėjome pasidžiaugti ir padėkoti už malonų ir šiltą bendradarbiavimą. Tik Jūsų dėka greitai, be jokių sunkumų pardavėme butą. Esame labai patenkinti tokiu Jūsų aptarnavimu bei efektyviu Jūsų darbu. AČIŪ!
 


Brokerė Eglė Garuolienė dirbo puikiai, ypač profesionaliai. Paslaugos tenkino 100%.


Bendradarbiavimas su Egle buvo aukščiausio lygio. Nuo pat pirmo susitikimo sužavėjo Eglės konkretumas ir energija. Jokio pilstymo iš tuščio į kiaurą, jokių perdėtų pažadų – viskas aiškiai, paremta faktais ir greitai.
Ieškant pirkėjų vėlgi viskas vyko ypač profesionaliai. Mums naujienas ir informaciją apie potencialius pirkėjos teikė pagal susitarimą ir laiku.
Ir kas svarbiausia klientai buvo rasti greitai, susitikimo laikai suderinti pagal mūsų poreikius (nes teko atvykti iš kito miesto) ir visas pasirašymo procesas vyko be galo sklandžiai.
Apibendrinant 10 iš 10 ir visiem rekomenduosime. Ačiū.


Noriu padėkoti Eglei Garuolienei už suteiktą profesionalią pagalbą parduodant sodybą bei butą Vilniuje. Taip pat įsigyjant kitą nekilnojamąjį turtą. Džiaugiuosi bendradarbiavimu. Pareigingas, atsakingas bei patikimas asmuo, kokybiškai ir greitai atliekantis savo darbą.


Miela Egle,
Nuoširdžiausi dėkoju už tokią profesionalią ir betarpišką pagalbą parduodant mamos žemę.


Nutarę parduoti butą, kreipėmės i nekilnojamojo turto brokerę Eglę Garuolienę. Tik pradėjus bendrauti nekilo abejonių, jog tai profesionali, atsakinga, savo darbą išmananti specialistė. Butą pardavėme greitai ir už gerą kainą. Esame dėkingi ir patenkinti. Rekomenduojame visiems pasinaudoti šios brokerės paslaugomis.


Ieškodamas profesionalaus nekilnojamo turto konsultanto Šiauliuose pirmiausia ieškojau rekomendacijų internete. Taip atradau Žaliausku nekilnojamo turto biuro internetinį puslapį ir jų administruojamus skelbimus su labai kokybiškai ir išsamiai pateikiama informacija apie objektą. Profesionalus jų požiūris į darba padėjo labai lengvai ir greitai apsispręsti. Taip prasidėjo bendradarbiavimas su jais, konkrečiai su konsultante Egle Garuoliene, parduodant namą Šiauliuose.
Nors pats gyvenu užsienyje, Eglė sugebėdavo panaikinti šį trukdį, pateikdama reikiamą informaciją pirkėjui bei nuolatos informuodama apie esamą situaciją mane.
Tačiau reiktų pabrėžti, kad labiausiai mane nudžiugino paskutinis bendradarbiavimo etapas, kuomet reikėjo tvarkyti pardavimo dokumentus. Viskas, kas tik įmanoma buvo padaryta už mane ir pirkėją tiesiog profesionaliai: sutikrinti ir užsakyti reikiami dokumentai, paslaugos, atsakyta į visus rūpimus klausimus.
Na ir dar vienas svarbus aspektas, kurį norėčiau paminėti, tai, kad nuo pat pradžios jautėsi, jog Eglė vadovaujasi teisingumo principu. Tiek pardavėjo, tiek pirkėjo atžvilgiu. Teisingai, motyvuotai apibrėžta pardavimo kaina. Pirkėjui tiksliai ir sąžiningai pateikta informacija apie namą. Tai, manau, prisidėjo prie greito ir sėkmingo pardavimo.
Tikiu, kad ne tik Eglė, bet ir visas jūsų biuras laikosi tos pačios politikos. Jūs einat labai teisingu keliu, tad didžiausios sėkmės Jums. Jūs tikrai pažadinsit sustingusią Šiaulių nekilnojamo turto rinką iš miego :)


Jūsų darbo įvertinimas - puikus. Esu tikrai labai patenkinta Jūsų atliktu darbu.

Visa pirminė informacija apie objekto pardavimo procesą, dokumentų tvarkymą, atsiskaitymą už Jūsų suteiktas paslaugas ir pan. suteikta labai išsamiai ir aiškiai jau pirminio pokalbio telefonu metu. Parduodamo objekto apžiūros metu tinkamai įvertinta esama situacija, nustatyti visi privalumai ir trūkumai. Skelbimas su išsamia informacija apie objektą internete patalpintas nedelsiant. Atsižvelgiant į buto pardavimo procese įvykusius kai kuriuos įvykius ir atlikus parduodamo buto situacijos koregavimus (baldų išnešimus, valymus ir t.t), naujos buto nuotraukos padarytos ir skelbimas atnaujintas iš karto. Informacija apie klientų susidomėjimą parduodamu objektu mane pasiekdavo visuomet laiku.
Pardavimo eiga, dokumentacija pas notarą, informacija apie reikalingas surinkti pažymas, nurodant kontaktus, kur kreiptis dėl pažymų - viskas gerai organizuota.
Taip pat svarbu - trumpas pardavimo laikotarpis, butas parduotas pakankamai greitai.
Lankstus atsiskaitymas už suteiktas Jūsų paslaugas.

Jeigu ateityje reikėtų pasinaudoti nekilnojamo turto brokerio paslaugomis, net neabejodama kreipčiausi į Jus.
Ačiū Jums.


Mes su vyru likome patenkinti, kad pasirinkome Jus. Klientus suradote labai greitai, visus ir visada atstovavote mus.
Drąsiai galėčiau Jus rekomenduoti draugams ar pažystamiems, kaip nekilnojamo turto brokerę.

P.S Tikrai Egle labai ačiū!


Su Egle Garuoliene susipažinome, kai paskambinau į “Žaliauskių nekilnojamo turto biurą” dėl savo asmeninio Dainų g. 50, Šiauliai, buto pardavimo.
Atvykusi apžiūrėti buto ir padaryti nuotraukų Eglė Garuolienė nustatė pardavimo kainą, aštuoniais tūkstančiais daugiau, nei siūlė įkyri kaimynė, kuri kabinėjosi prie kiekvieno brūkšnelio ir taškelio ant sienų. Eglė Garuolienė įvertino, kad bute yra svarbiausia, kad pakeista elekros instaliacija, vamzdynas, sienos nuglaistytos, langai ir durys pakeisti, sumontuotos kambaryje ir koridoriuje slenkančios sistemos.
Nuotraukos pasirodė kitą dieną per pietus ir lygiai po paros atsirado trys pirkėjai. Eglė Garuolienė, man kaip klientei, įrodė kad ji kvalifikuota ir savo darbą žinanti neklinojamo turto brokerė.
Kadangi mūsų įmonė UAB ”Šiaulių Dujotekio Statyba” stato gyvenamuosius namus ir juos pardavinėja, pasiūliau Eglę Garuolienę ir įmonės vadovui.

Eglė Garuolienė parduoda mūsų įmonės butus Draugystės takas 3, Šiauliai ir P. Cvirkos g. 71, Šiauliai.


Esame labai dėkingi Eglei parduodant butą Šiauliuose. Malonu žiūrėti, kaip žmogus profesionaliai dirba mėgstamą darbą.Nesutrukdė ir atstumas, kuris skyrė mus, nes gyvename ne Šiauliuose.
Maloniai bendraujanti,puikiai išmananti savo darbą,visuomet pasiekiama, paslaugi ir šiaip malonus žmogus. Tikrai negaila nei vieno cento, sumokėto už Jos paslaugas.
Sėkmės Tau Eglute. Esame Tau labai dėkingi.
 


Norėčiau padėkoti už pareigingai atliktą darbą , parduodant namą Kaune.
Džiaugiuosi,kad tai pavyko padaryti per pakankamai trumpą laiką ir mums prieinamą kainą.
Buvo malonu bendrauti su savo darbą profesionaliai išmanančiu žmogum.


Noriu padėkoti už didelę pagalbą padedant sėkmingai parduoti butą.
Jūsų biurą buvau pastebėjusi jau seniau, net kai dar neturėjau rimtų ketinimų kažką parduoti. Patiko viskas - ir kad biuro ženklas prie parduodamo namo matomas, ir net pats logotipas labai vykęs. Viskas darė įspudį, kad biuras dirba, ir dirba atsakingai.
Apsisprendus parduoti mūsų brangų ir mylėtą butą, peržiūrėjau keleto Šiauliuose dirbančių agenturų interneto svetaines. Abejonių, ką pasirinkti, neliko greitai. Žaliauskų biuro svetainė maloni akiai, tiksli, konkreti, patogiai sutvarkytos paieškos, informatyvios nuotraukos.
Bendradarbiavimas su brokere Egle tik patvirtino gera įspudį ir iki pat sandorio sudarymo nenuvylė. Malonu buvo jausti jos dalykiškumą ir sąžiningą požiūrį į brokerio darbą. Sakau - sąžininga, nes aiskai jautei, kad jai svarbios abi sandorio šalys, t.y. ir būstą parduodantis, ir būsto ieškantis žmogus. Brokerė Eglė buvo visada pasiekiama, visada natūraliai nuoširdi ir atidi net, atrodytų, keisčiausiems mūsų klausimams. Jeigu reikėtų jai parinkti kokį devizą, tai geriausiai tiktų - ,,Dabar!''. Kaip ir kitų būstų, taip ir mūsų buto nuotraukos buvo pavykusios - aiškios, atspindinčios tikrovę, ir tuo pačiu mielos.
Taip pat malonu buvo patirti, kad biuras yra vienas kitą palaikančių profesionalų komanda.

Dėkui, kad esat Šiauliuose.
Visiems kuo geriausios kloties ir sveikatos!


Galiu apibūdinti kaip atsakingai dirbanti darbuotoja ir orentuota į darbo rezultatą. Dirba lankščiai, geba prisitaikyti prie kliento poreikių.

Puiki nekilnojamojo turto vadybininkė.

Super !!!!!


Eglė dirba profesionaliai, tinkamai bendrauja su klientais, atsižvelgia į jų pageidavimus ir visad iškilusioms problemoms greitai randa sprendimo būdą. Su jokiais nesklandumais nesusidūrėme.