Rekomendacijos

PASIŪLYKITE

Pasiūlykite savo turtą ir mes padėsime Jums jį parduoti arba išnuomuoti.

NAUJAUSI

Rekomendacijos

Širdingai dėkoju už bendradarbiavimą. Per 1 dieną pardavė butą, kurį patys pardavinėjome porą mėnesių. Tikrai rekomenduosiu giminėms ir draugams. Linkiu ko geriausios kloties.


Labai geras, nuoširdus, maloniai bendraujantis žmogus. Puikiai išmano savo darbą. Ačiū tau. Rekomenduoju visiems puikią brokerę!


Šauni specialistė, patikima NT brokerė, malonus žmogus.


Džiaugiuosi, kad teko susipažinti su puikia brokere, Juste Garalevičiene, kuri išsprendė visas buvusias problemas dėl buto pardavimo ir labai sėkmingai pardavė. Ačiū labai


Gerbiamieji Lietuvos piliečiai!!!! Jeigu Jums kada nors prireiktų pagalbos parduoti savo nekilnojamą turtą arba išsinuomoti būstą, rekomenduočiau būtent Žaliauskų nekilnojamą turto biurą! Ypač jų brokerį Justę Garalevičienę, kuriai be galo rūpi ne tik jos pareiga, bet ir Lietuvos žmonių likimai! Su nuoširdžia pagarba


Prieš 2 metus turėjau reikalų dėl namo pardavimo. Pats gyvenu Londone,tad visa reikalų tvarkymo našta teko NT brokerei Justei Garalevičienei.Viskas buvo sutvarkyta labai greitai ir gerai, tiesa, iškilus nenumatytai problemai, Justės dėka, problema buvo išspresta labai profesionaliai.Po metų vėl kreipiausi i Justę ir jos dėka viskas buvo sutvarkyta operatyviai ir sąžiningai. Man net nereikėjo grįžti į Šiaulius. Esu sužavėtas Justės darbu ir linkiu kuo geriausios sėkmės atsakingame darbe.


Rimta, paslaugi, operatyviai dirbanti, maloni Justė Garalevičienė. Ačiū Jai


Juste,ačiū už jūsų darbą,malonu buvo turėti su jumis reikalų.


Žaliauskų nekilnojamo turto darbuotojai, išmano savo darbą, yra labai operatyvūs, paslaugūs, N.T.agentė Justė Garalevičienė greitai išsiaiškino mūsų lūkesčius parduodant bei įsigijant naują būstą ir padėjo sutvarkyti reikiamus dokumentus. Puikiai išmano savo darbą, oreantuota i klientą.


Norime padėkoti už gerą požiūrį į klientą, kruopštumą, profesionalumą dirbant šį darbą. Nuoširdžiai ačiū už Jūsų kantrybę.